blokmenu drachten-v2blokmenu gorredijk-v2blokmenu oosterwolde-v2blokmenu zorgvlied-v2

  • Na elke vrijdagviering wordt in Drachten de Rozenkrans gebeden
 
Januari 2019        
         
zondag & zondag 19 & 20 januari 2e zondag dh jaar    
zaterdag Drachten 19.00 uur N. Bouma  
zondag  Gorredijk   9.30 uur N. Bouma Pauluskoor 
  Drachten 11.00 uur N. Bouma Cantemus Red. 
  Zorgvlied   9.00 uur pvg O/Z  
  Oosterwolde 10.30 uur pvg O/Z  
         
woensdag 23 januari Oosterwolde   9.30 uur pvg O  
donderdag 24 januari Gorredijk geen viering ---  
vrijdag 25 januari Drachten   9.30 uur pvg D  
         
zaterdag & zondag 26 & 27 januari 3e zondag dh jaar    
zaterdag Drachten vervalt vervalt  
  Oosterwolde 19.00 uur M. Damsté  
zondag Gorredijk   9.30 uur M. Damsté  
  Drachten 11.00 uur M. Damsté  
  Zorgvlied   9.00 uur N. Bouma  
  Oosterwolde 10.30 uur N. Bouma  
         
woensdag 30 januari Oosterwolde   9.30 uur M. Damsté  
donderdag 31 januari Gorredijk   9.30 uur M. Damsté  
vrijdag 1 februari Drachten   9.30 uur M. Damsté  
         
zondag 3 februari 4e zondag dh jaar    
  Gorredijk 10.00 uur team  
    gezamenlijke viering    
         
woensdag 6 februari Nijbertilla   9.30 uur N. Bouma  
  Oosterwolde   9.30 uur M. Damsté  
donderdag 7 februari Gorredijk   9.30 uur M. Damsté  
vrijdag 8 februari Drachten   9.30 uur M. Damsté  
         
zaterdag & zondag 9 & 10 februari 5e zondag dh jaar    
zaterdag Drachten 19.00 uur M. Damsté  
zondag Gorredijk   9.30 uur pvg G Pauluskoor 
  Drachten 11.00 uur pvg D Cantorgroep 
  Zorgvlied   9.00 uur M. Damsté  
  Oosterwolde 10.30 uur M. Damsté  
         
woensdag 13 februari Oosterwolde   9.30 uur M. Damsté  
donderdag 14 februari Gorredijk   9.30 uur M. Damsté  
vrijdag 15 februari Drachten   9.30 uur M. Damsté  
         
zondag 17 februari  6e zondag dh jaar     
  Gorredijk    9.30 uur  M. Damsté  Schola Cantorum 
  Drachten  11.00 uur  M. Damsté  Cantemus Red. 
  Zorgvlied    9.00 uur  N. Bouma   
  Oosterwolde  10.30 uur  N. Bouma   
         
woensdag 20 februari  Oosterwolde    9.30 uur  M. Damsté   
donderdag 21 februari  Zorgvlied  10.30 uur  M. Damsté   
vrijdag 22 februari  Drachten    9.30 uur  M. Damsté   
         
zaterdag & zondag  23 & 24 februari  7e zondag dh jaar     
zaterdag  Drachten  19.00 uur  M. Damsté   
  Oosterwolde  19.00 uur  N. Bouma   
zondag  Gorredijk    9.30 uur  N. Bouma   
  Drachten  11.00 uur  N. Bouma   
  Zorgvlied    9.00 uur  M. Damsté   
  Oosterwolde  10.30 uur  M. Damsté   
         
woensdag 27 februari  Oosterwolde    9.30 uur  M. Damsté   
donderdag 28 februari  Gorredijk    9.30 uur  M. Damsté   
vrijdag 1 maart  Drachten    9.30 uur  M. Damsté   
         
zondag  3 maart  8e zondag dh jaar     
  Gorredijk    9.30 uur  M. Damsté  Pauluskoor 
  Drachten  11.00 uur  M. Damsté  Cantemus Red. 
  Zorgvlied    9.00 uur  N. Bouma   
  Oosterwolde  10.30 uur  N. Bouma   
         
woensdag   6 maart  Aswoensdag     
  Gorredijk 19.30 uur M. Damsté Pauluskoor 
  Drachten 10.00 uur N. Bouma Cantemus Red. 
  Zorgvlied 10.30 uur M. Damsté  
  Oosterwolde 19.30 uur N. Bouma